İnternetin yaygınlaşmasından beri televizyonlara ilgi gittikçe kesilmek de. İnternet artık aklı zorluyor, yapılan bir film ya da dizi TV de gösterime girmeden internete düşüyor. Ama internet de tam ve kaliteli film ve dizi izlemek zorlaştı. Reklamsız ve linklere boğulmuş film sitesi aramaktan usandık. Eskiden vizyondaki yerli yabancı filmleri televizyonlara çıkmasını aylarca beklerken. Şimdi filmleri 1-2 hafta sonra internet de full ve Türkçe dublajlı izleyebiliyoruz.

İnternetin ve reklamsız film sitelerinin bize sunduğu bu ayrıcalık sayesinde kendimizi daha özel hissediyoruz. Artık film izleme sitelerinde onlarca kategoride binlerce filmi tek tıkla HD kalitede ücretsiz olarak izleyebiliyoruz. Aksiyondan romantiğe, Tarih den korku filmlerine kadar istediğiniz türde yerli yabancı filmi izleyebiliyoruz üstelik tek link şeklinde değil; tüm filmler farklı player sitelerinde ve ister partlı ister partsız şekilde. Sizde internet de ki bu ayrıcalığınızdan yararlanmak ve en son çıkan filmleri direk izlemek için filmciyiz.org ailesi arasında yerinizi almanız gerekiyor.

[468×15]

 

Gerçek film izleme zevki veren filmciyiz.org sizi kısa süreliğine sinema salonuna sokuyor ve diğer online film izleme siteleri gibi kırık linkli player veya reklam linkleri ile de dolu değil. Aynı zaman da kota dostu player sistemi ile de izlediğiniz filmler kotalarınız aşırtmayacak. Eğlence dolu filimler dileyerek iyi eğlenceler diliyoruz.