iç giyim3Moda ve giyim her zaman kadınların ilgi odağı olmuştur. Her ortamda ilgi çekici ve güzel görünmek isteyen kadınlar, evrensel olan modayı dikkatle takip etmekte ve baştan aşağı ona göre giyinmektedir. Dünya üzerine modaya dair birçok insan, kuruluş, dergi, mağazalar bulunmaktadır. Kadınlar bazen uçuk rakamlarda, bazen de cüzi rakamlarda moda parçaları satın almakta ve dolaplarını oluşturmaktadır. Kadınların bu satın alma işlemleri genellikle cüzi rakamlarda olmakta, kalite ucuza alınmaktadır. Üzerine bu kadar ilgi çeken ve her zamanda çekmeye devam edecek olan moda ve giyim içerisinde birçok piyasayı barındıran ve birçok insanın kafa yorduğu bir alandır.

İçerisinde bu kadar renk ve şekil barındıran moda da kadınların en dikkat ettiği husus zayıf ve sıkı görünmektedir. Rahatlığında her zaman ön planda tutulduğu giyim kuşam işlerinde her vücut tipine özel kıyafet parçaları bulunmaktadır. Özellikle fazla kilolarından şikâyetçi kadınlar için üretilen bol kesim pantolonlar ve kazaklar kadınların yoğun talep gösterdikleri kombine parçalarıdır. Fazla abartıya kaçılmama şartıyla bol kıyafetleri tercih edebilecek olan kilolarından şikâyetçi kadınlar renkleri vücudun sorunsuz bölgesine dikkat çekici, uygun bedende kıyafet parçaları tercih etmelidir. Bu senenin de modası olan bol kesim kazaklar hem zayıf kadınların hem de kilolarından mutsuz kadınların gözdesi durumdadır. Yine gece giyimleri için fantazi giyim modelleri tercih edilmektedir. Boğazlı veya düşük yaka olarak üretilen örme kazaklar bu sezon kadınların gar dolaplarındaki en sık kullanılan parçalar arasında yer almaktadır.

Bir diğer moda akımı olan tayt akımı zayıf ve zarif gösteren bir kıyafet parçasıdır. Çoğu kadının rahatlığını sıkça dile getirdiği taytlar her renkte ve çeşitli desenlerde mevcut bulunmaktadır. Kadınlara feminen bir görünüş kazandıran taytlarda 2013 ve 2014 yıllarında deri unsurlar gözükmeye başlamıştır. Birkaç sezondur modacılarında klarasyonlarında oldukça fazla yer verdikleri deriler taytlara yansıtılmış olmaktadır. Deri taytlar ve fantazi iç giyim ürünleri fazlaca tercih edilmektedir. Tamamen deri veya parçalarla oluşturulan deri taytlerle, dökümlü kazaklarla yapılan kombinelere, kısa botların eşliği her kadını şık algısına yaklaştırmakta ve kadınları iyi hissettirmektedir. Bahsedilen ipuçlarıyla kadınların şıklık çizgisine ulaşabileceği günümüzde, ucuza alışverişlerde kadınlar aradıklarını bulmakta ve modaya ayak uydurmaktadır.