League of Legends 18–21 Mart Şampiyon ve Kostüm İndirimleri

League of Legends sürekli olarak oyuncularının yararına olan yeni etkinlikler düzenliyor. Bu etkinlikler sayesinde oyuncular çok daha keyifle oyun oynayabiliyorlar. Her hafta olan şampiyon ve kostüm indirimi bu hafta oldukça sevileceğe benziyor. Çünkü şu sıralar oldukça popüler olan şampiyonlarda indirimler olacak. Ayrıca oldukça sevilen diğer 3 farklı şampiyonun da sevilen kostümleri aynı şekilde indirime girecek. Bu sayede oyuncular almak istedikleri bu şampiyonları çok daha ucuza alabilecek. Bu anlamda Riot Games oldukça başarılı işler çıkartıyorLol riot pointsaldığınızda daha az riot points ile daha fazla kostüm ya da şampiyon alabileceksiniz.

League of Legends Riot Points

League of Legends Riot Points

18 Mart ile 21 Mart arasında geçerli olacak indirimde şampiyonlar olarak Ziggz, Caitlyn ve Zilean indirime geliyor. Şampiyonların riot points fiyatlarında %50 indirim olacak. Kısacası çok daha ucuza bu ürünleri satın alabileceksiniz. Kostüm olarak da Dragonwing Corki, Warring Kingdoms Xin Zhao ve Karate Kennen indirime giriyor. Oldukça uygun fiyatlara satın alabileceğiniz bu kostümler sayesinde herkes size hayran olacak böylece oynadığınız oyundan daha çok keyif alacaksınız. Ayrıca karşınızdaki insanlar izin kostümünüzü gördüğünde size daha temkinli yaklaşacak.

Fakat unutmayın belli bir süre için indirimde olan bu şampiyon ve kostümler süre bittiğinde indirimden kalkacak. Dolayısı ile süre bitmeden lol rp satın alarak hemen bu güzel indirimlerden yararlanın.