Knight online gb nedir ? , Nasıl kazanılır?

Diğer oyunlarda olduğu gibi Knight Online de de para birimi vardır ve bu coins olarak geçmektedir. 1k coins 1000coins, 100k coins 100.000 coins, 1gb 100000000coins yapmaktadır. Bu coinsler ile oyun içinde alışveriş yapılmaktadır ve hemen hemen her şey bu coinsler ile alınmaktadır. İtem, mana, teleport (ışınlanma) gibi.

 

Knight Online Gbleri oyun ilk kurulduğunda satıcıda gold bar olarak satılmakta ve 100.000.000 coins ile alınmaktaydı ama zaman içinde kullanıcıların açıkları bulması ve bu gbleri kopyalayarak çoğaltması ve bunları gerçek paralara çevirmesi ile şirket gold barları satıcılardan kaldırdı ve aynı önemli item lerin çıktığı boss lar gibi bosslara yerleştirdi ve çıkma olasılığını düşürdü. Artık piyasada gold bar pek bulunmayıp, bulunanlarda değerinin üstünde sayılmaktadır.

 

Knight online üzerinde aktif bir oyun oynamak istiyorsanız;  knight online gb seçeneklerinden satın alarak, daha güzel bir oyun sergileyebilirsiniz. Yine de kullanıcılar satışlarını reel siteler üzerinden reel paralar ile yapmakta ve para kazanmaktadır. Bu gb leri alan bir çok insan vardır. Çünkü aslında oyunda ihtiyaç duyulan tek şey gbdir. İtem almaktan can ve mana potlarına kadar bir çok oyun içi içerik bu paralar ile alınmaktadır. Sadece gold barlar kalmamıştır para düzenine yeni bir boyut getirecek pek çok değişiklikte yapılmıştır