kings-age-hukumdarlik-kron-gameforge-epin-wallpaper-durmaplay-com-002.600x350“Şehir kurma temasına sahip oyunlar her ne kadar yirmi yılı aşkın bir geçmişe sahip olsalar da, son beş yıllık süreçteki ani yükselişlerinin sebebi şüphesiz internetin her kesimden insan tarafından yaygın olarak kullanılmaya başlanmasıdır. Eski tip oyunlarda herhangi birçok oyunculu modun genellikle bulunmaması, bulunuyor ise de rakip olarak sınırlı sayıda kişinin çok kısa bir zaman aracılığında elde edilebiliyor olması, kişilerin yapay zekâya karşı üstünlük sağladıktan sonra oyundan herhangi bir keyif alamamalarına sebep olmaktaydı. İnternetin yaygınlaşması ile birlikte kişiler dünyanın dört bir yanından diğer insanlar ile beraber aynı oyunu oynayabilme imkânına sahip olarak, bu tarz sıkılma ve kendini tekrar etme olgularından muaf olarak üst düzey oyun keyfini yaşamaya başlayabilmişlerdir. Kings Age, başarılı yapımcı GameForge bünyesinde bulunan ve yayında olduğu kısa süre zarfında dünya genelinde ün sahibi olmayı başarmış profesyonel yapımlar arasında gösterilmektedir. Klasik orta çağ ve savaşan şövalyeler tarzı içeriklere sahip olan oyunun başarısındaki sır, kişilere birbirleri ile kolay ve hızlı biçimde etkileşime girme şansı sunmasında gizlidir. Kullanıcıların inşa ettikleri şehirlerin doğru taktiksel stratejiler ile gelişmiş refah ve teknoloji düzeyine ulaştırmalarının yanında komşu şehirlerden gelecek saldırılara karşı da üst düzey savunmalı hale getirme çalışmaları, Kings Age ’in uzun vadede bile heyecan ve yoğun bir istek ile oynanabilmesini mümkün kılmaktadır..

Kings Age dünyasına adım atan kişiler ufak bir alanda başladıkları hayatlarında yalnızca birkaç parça hammadde ve sınırlı nüfusa sahip olmaktadırlar. Zamanla doğanın sunduğu çok sayıda cevher ve gıda maddesi kullanılarak üretim tesisleri geliştirmeye başlayan kişiler, bu sayede hali hazırdaki nüfusun da fazlalaşmasına imkân verebileceklerdir. Şehrin genel altyapısı kurulduğunda potansiyel düşman saldırılarına karşı güvenlik önlemlerini arttırabilecek olan kişi, kısa sürede Kings Age dünyasında yalnız olmadığının farkına varacaktır. Harita üzerinden kendisinin ve diğer krallıkların bulunduğu yeri görebilen kişi, komşularının gelişim sürecini de izleyerek onların uyguladıkları taktiklere göre karşı planlar uygulayabilmektedirler. Komşusunun asker ünitelerini arttırdığını gören kişi, gerçekleşmesi muhtemel bir saldırıdan en az zararlar kurtulmak için duvarlarını güçlendirebilecek ve askeri yapılanmasına hız verecektir. Bunun gibi çok sayıda detay sistem sayesinde, Kings Age bir tarayıcı oyunundan beklenmeyecek düzeyde oyun keyfini kullanıcılarına sunabilmektedir. Her bir binanın birbirinden farklı pek çok öğenin gelişimine etki etmesi, kişinin taktiksel açıdan hesaplayacağı bir diğer etkendir. Belirli bir üretim faaliyeti başladığında aynı bina ile alakalı farklı bir faaliyet askıya alınmakta ve bu sayede avantaj elde edildiği gibi dezavantaja da maruz kalınmaktadır.

Herhangi bir ücret ödenmeden tarayıcıdan oynanabilen başarılı yapımdaki tüm özelliklerden faydalanabilmek için DurmaPlay üzerinden Gameforge E Pin satın alarak Kings Age Hükümdarlık Kronu elde edebilirsiniz. Bu Kings Age Hükümdarlık Kronları satın alarak hem oyunun gelişim sürecine katkıda bulunurken hem de hissettiğiniz keyfi doruk noktasına çıkarabilirsiniz.”