Guild Wars 2 İle Savaş Dünyasına Girin

MMORPG oyunları, son 10 yılda dünyaya damgasını vurmuş bulunmaktadır. Bilgisayar oyunu denince ilk akla gelen oyun türü olan bu oyunlar, insanların saatlerce bilgisayar başında kalmasına sebep olmaktadır. Oyunlarda bulunan harika atmosfer ve etkileyici senaryo, bu oyunların bu denli popüler olmasını sağlamıştır. Bir diğer etken ise, bu oyunların online olarak oynanabiliyor olmasıdır. Online RPG oyunları arasında çok büyük bir yere sahip olan Guild Wars 2, tüm özellikleri ile muhteşem bir oyun olarak görülmektedir.

Oyunun ana amacında ejderhalarla savaş bulunmaktadır. Ejderhaları ortadan kaldırmak için mücadele veren 5 ırktan birine mensup olmanız gerekmektedir. Bu ırklar, Asura, Human, Charr, Norn ve Sylvari olarak bilinmektedir. Bu ırklardan birini seçtikten sonra bu kez karşınıza karakter sınıfı seçimi gelecektir. Karakter sınıfları 8 adettir. Her birinin farklı özellikleri ve kendilerine özel yetenekleri bulunmaktadır. Savaşma zevkinize göre seçebileceğiniz bu karakter sınıfları, oyunda ilerleyişinizi belirleyecektir.

GW2 Gold

GW2 Gold

Bu tür oyunların olmazsa olmazı olan ticaret sistemi sayesinde, karakterinizi çok daha güçlü bir hale sokmanız mümkün olacaktır. Kılıç, yay gibi silahlarla güçlü kılabileceğiniz karakteriniz, iyi bir zırh satın alarak savunmasını da güçlendirebilir. Oyunda bulunan altınlar sayesinde satın alabileceğiniz bu ekipmanlar, başka bir yöntemle de edinilebilir. Guild Wars 2 gold kelimelerini internette arattığınızda bu eşyalara sahip olmak için satın alabileceğiniz gold satışı yapan siteler karşınıza çıkacaktır.