guild-wars-2-gold-gem-cd-key-gw2-gold-durmaplay-oyun-001“2005 yılında yayınlanan ilk oyunun dünya genelindeki rol yapma oyunları arasında büyük bir başarı yakalamasıyla birlikte bir devam yapısı üzerine çalışmalarına başlayan ArenaNet firması, uzun süren bekleyişin ardından takipçilerini 2012’de Guild Wars 2 ile buluşturdu. Hali hazırda birinci oyunu halen keyifle oynayan insanlar olmasına rağmen, daha önce ilk oyunu tecrübe etmemiş veya yeni bir dünyaya atılmak isteyen milyonlarca oyun sever, başarılı yapımın piyasaya sürülmesi ile birlikte büyük bir memnuniyet yaşamış durumda.  Her ne kadar ilk oyun ile benzerlikleri olsa da, çok daha gelişmiş ve bir nevi karmaşık yapıya sahip olan Guild Wars 2, sunulmasının ardından geçen bir seneyi aşkın süreye rağmen halen yoğun miktarlarda satış rakamlarına ulaşarak, ne denli büyük bir başarı çizgisi yakaladığını da gözler önüne seriyor. Oyunun, benzer yapımların talep ettiği aylık ücreti gerektirmemesi, bu alanda hassasiyet sahibi kişilerin beğenisini kazanırken, çoğu online oyunun sonunu getiren sınırsız sayıda ücretsiz hesap ile karşılaşılmaması için de başlangıç ücretine sahip olması, oyun severlerin takdir ve anlayış ile karşıladıkları bir durum olarak dikkat çekiyor. Kullanıcılar oldukça düşük bir başlangıç ücreti ödeyerek sahip oldukları oyun hesaplarını diledikleri süre boyunca herhangi ek bir ödeme olmadan kullanabiliyorlar..

Eski oyunun karakter gelişim sürecinin hali hazırda çok sayıda olasılığa ve böylece sınırsız savaş zevkine fırsat vermesi, Guild Wars 2 ’de bir üst kademeye taşınmış durumda. Kişiler beş adet ırk arasından dilediklerini seçerek dış görünüş ve geçmiş bakımından hangi karakterin rolüne bürünmek istediklerini belirlemekteler. Asura, Sylvari, Human, Norn ve Charr ırkları arasında tercihini yapan kişi, daha sonrasında ise Mesmeri Necromancer, Engineer, Thief, Elemantalist, Warrior, Guardian ve Ranger uzmanlıkları arasından da hangi ana rolde bulunmak istediklerini seçebiliyorlar. Bu özelliklerin bazıları eski oyun ile benzerlik gösterse de, genellikle orijinal bir işleyişe sahip olmaları sebebi ile her oyuncunun belirli bir süre acemilik çekebileceği belirtilen detaylar arasında. Uzmanlıklar arasındaki dengenin üst düzeyde sağlandığı Guild Wars 2 ’de hiçbir ırk veya ustalığın kendine göre üstün avantajlar bulunmuyor. Galibiyete ancak detaylarda ustalaşma ve çok sayıda savaşa katılma ile ulaşılabileceğini belirten yapımcılar, bu şekilde oyuncuların da karakterlerine ve takım arkadaşları ile yoğun bir bağlılık kurmasını mümkün hale getiriyor.

DurmaPlay üzerinden en uygun fiyat ile satın alabileceğiniz  oyunu bir an önce tecrübe ederek, sizler de bu kadim dünyadaki yerinizi alabilir ve loncanızın başarısını arttırmak için çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Arzu etmeniz durumunda Guild Wars 2 Gold GW2 Gold teminlerinizi de oldukça cüzi ücretler karşılığında sağlayabilir ve oyun içerisinde bulunan pek çok ek özellik, eşya ve görsel öğeden sınırsızca faydalanmanın keyfini yaşayabilir, böylece oyun keyfinizi en üst noktaya taşırken rakiplerinize karşı da avantaj sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Guild Wars 2 Gold ‘larınızı DurmaPlay ‘ e satabilirsiniz. Yaptığınız GW2 Gold satışlarından elde ettiğiniz paranızı ise banka hesabınıza talep edebilirsiniz.”