karbonhidratÇocukların sağlığını yavaş yavaş bozan; yetişkinlik döneminde Çocuğunuz böylelikle sağlıklı yiyeceklerin de ödül olabileceğini öğrenecektir. Reklamların ve televizyonun çocuklarınız üzerindeki etkisinden mi endişeleniyorsunuz? Beraber televizyon izlediğinizde gösterilenler lida zayıflama kapsülü üzerine yorum yapmaya başlayın. Kullanılan pazarlama stratejilerine dikkatini çekin. Aptal yerine konamayacağınızı çocuğunuza gösterin ve reklamlarda söylenenlere karşıt görüşler dile getirin. Çocuklara yönelik pazarlama stratejilerinin bir yönü de çocukların yiyecek firmalarının onların yanlarında olduğunu düşünmesini sağlamaktır. Bu fanteziye izin vermeyin çocuklarınızın reklamların sadece insanların daha fazla para harcamasını sağlamaya çalışmasından başka bir şey olmadığını bilmesini sağlayın.

Çocuğunuz spor takımlarına girmekten çekiniyor mu? Birlikte yapabileceğiniz bir faaliyet bulmaya çalışın. Bu, sadece köpeği gezdirmek ya da parkta frizbi oynamak bile olabilir. Bu aktiviteyi akşam üstü vakitleri gibi, normalde televizyon önünde geçirilecek bir saatte yapmak üzere programa alın. Her ikiniz için de bu tempoyu sürdürmeye yönelik hedefler koyun. Sizin heyecanınız ona da bulaşacak ve birlikte harika vakit geçirmenizi lida zayıflama kapsülü sağlayacaktır. Yediklerinizin çoğu karbonhidrat, yağ ve proteinlerin karışımından oluşur. Bu bileşenlere makrobesinler denir; çünkü beslenmemizin büyük kısmım bunlar oluşturur ve hücre ve dokularımızın gelişimi ve korunması için gerekli maddelerle birlikte vücudumuza enerji sağlarlar. Zayıflama hapı sayesinde bir ayda 3-6 kilo vermeniz mümkündür. Diğer taraftan vitamin ve mineraller mikrobesinler olarak adlandırılır; bunlar da eşit derecede önemlidir, fakat sadece küçük miktarlarına gerek duyulur ve enerji olarak kullanılmazlar. Lida zayıflama kapsülüyle sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Çocuklar için dengeli beslenme, toplam kalorinin takriben yüzde 50’sinin karbonhidratlardan, yüzde 3’0’unun yağlardan ve yüzde 20’sinin de proteinlerden alındığı, tüm makrobesinleri sağlayan karma bir beslenme anlamına gelir. Lida sağlıklı yaşam ve zayıflama kapsülü Kulağa basitmiş gibi geraliyor, ancak makrobesinler konusu sürekli kafa karıştırır ve halen yetişkin beslenmesiyle ilgili lida zayıflama kapsülü hararetli tartışmaların hedefi durumundadır. On yıldan fazla bir süredir eğilim yukarıda belirtilenin tersi yöne kaydı. Artık düşük karbonhidrat ya da yüksek protein rejimleri moda. Bir zamanlar kırmızı ete damarları tıkayan bir şeytan olarak bakan aynı insanlar şimdi hamburgerlerini ekmeksiz ısmarlıyor. Pek çok kişinin kafasında sağlıklı beslenmenin bu makrobesinlerden birinin diğerinin yerine yeğ tutulması anlamına geldiğine dair yanlış bir izlenim var, sanki protein, yağ ve karbonhidratlar beslenmede birbirleriyle savaşan taraflarmış gibi bakılıyor.