2D Barkod Okuyucu

Teknoloji her alanda hayatımıza büyük kolaylıklar getirmeye devam ediyor. Tabii ki alışverişlerimizde de bu durum geçerlidir. Son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan 2d barkod okuyucular alternatiflerinde göre çok daha fazla avantajlar sağlamaktadır. 2d barkod okuyucu iki boyutlu olduğundan dolayı 2d adını almıştır. 2d barkod okuyucu alışveriş merkezlerinde, benzin istasyonlarında, marketlerde sıkça kullanılır hale gelmiştir. Son günlerde eczanelerde de stokların kolayca görülmesini sağlayan 2d barkod okuyucular zorunlu hale gelmiştir.

2d barkod okuyucuları sayesinde istediğimiz ürünler hakkında bilgi edinmemiz çok daha kolay bir hal alıyor. Ürünleri 2d barkod okuyucuya gösterdiğimiz takdirde ürünün fiyatını kolayca öğrenebiliriz. Böylece alışveriş esnasında kasiyerin tek tek ürünlerin fiyatına bakma zorunluluğu kalmaz. Bu da yapılan alışverişlerin toplam fiyatını belirlemede büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Barkod okuyucuları mobil olabileceği gibi sabit masaüstü şeklinde de olabilir. Her ihtiyacınıza göre üretilen istediğiniz 2d barkod okuyucuyu satıcı firmalara sipariş etmeniz durumunda ihtiyacınıza göre en uygun 2d barkod okuyucuyu bulabilmeniz mümkündür.

Barkod okuyucular kullanışlılığının yanı sıra görüntüleri ile de takdirleri kazanıyor. 2d barkod okuyucuları küçük ve pratik cihazlar olmasının yanı sıra çok da estetiktir. Barkod fiyatları da istediğiniz özelliklere ve görünümlere göre değişiklik göstermektedir. Genelde 50 ile 100 lira arsı başlayan 2d barkod okuyucu fiyatları 250 300 TL ye kadar ihtiyacınıza ve isteklerinize göre değişiklik göstermektedir.

Kaynak: http://www.karekodokuyucular.net/